iptv

M3u Dosyası iPTV Nedir?

M3U DOSYASI NEDİR? NE İŞE YARAR ? M3U dosya uzantısına sahip bir dosya, MP3 URL'si anlamına gelen bir iPTV Sesli Oynatma Listesi dosyasıdır. Bir M3U dosyası sadece ses (bazen video) dosyalarına işaret eder; böylece bir medya oynatıcısı bunları çalma için sıraya alabilir. Bu metin tabanlı dosyalar, medya dosyalarına ve veya klasörlerine URL'ler ve veya mutlak... Devamı »

Xiaomi iPTV Server Yükleme

Xiaomi iPTV Server Dört çekirdekli Cortex-A53 işlemci, 2GB bellek ve sorunsuz bir kablosuz bağlantı için çitf bant destekli dahili WiFi modülüne sahip desteği sunan Mi Box’ın üzerinde harici HDD ve flash bellek kullanımı için ayrıca bir USB portu mevcut. Ses odaklı kontrol imkanı sunan Bluetooth kumandaya ek olarak Android TV mobil uygulaması sayesinde akıllı telefonlar... Devamı »

Smart TV mi Set-Top Box Mu ?

Smart TV mi Set-Top Box Mu ? Smart TV Daha iyi Olabilir Mi ? Cevabımız; tabii ki olabilir. Günümüzde neredeyse televizyonların çoğu Smart tv özellikli. Ama Smart TV iPTV uygulamarının az olması bu durumu kısıtlı yapabiliyor. Örneğin şuan; Samsung, LG Smart TV'ler Ve Sony, Philips (Android) TV'lerde iPTV açan uygulamalar mevcut. Gerek Set-top BOX derdi... Devamı »

Kaliteli İPTV Yayini Almak İçin Gerekenler

Daha İyi Bİr iPTV Deneyimi Kaliteli Bir iPTV Server Yayını Almak İçin Bazı Bilgileri Sizlere Paylaşmak İstedik. Yazımızı Beğendiğiniz Mi? Sıkça Sorulan Sorular İnternet Hızınız Az İse Kablolu Bağlantı Tavsiye Ederiz. (Wifi Sorun Yaşatabilir.) Hızınız Düşük Geliyorsa Evinizde Diğer Cihazların İnternet Bağlantısını Kesiniz (Örnek ; Film İzleyen, Oyun İndirebilen Olabilir. Buda iPTV İzlemenizi Zorlaştırabilir.) Cihazınız Sağlam... Devamı »

Beste iptv Qualität beste İptv Kaufen empfohlene iptv

Beste iptv Qualität beste İptv Kaufen empfohlene iptv Mehr als 1000 TV-Kanäle Server bieten wir die höchste Qualität in unserem Archiv Hunderte von VOD in IPTV gefunden. Freezing hat mit unserer Infrastruktur und unseren 24.7 Installation so stark sein, dass Sie die Kanäle in HD sehen können. Treffen Sie unsere 10-jährige Erfahrung. Diler Wirtschafts (Türkisch-Deutsch)... Devamı »