HDiPTVCCCAM

iptvserrrver
elli iptv
iptv server

WEB TV + iPTV

2018 – 2019 Sezonu İçin Çalışmalarımız Son Hızıyla Devam Etmektedir WEB iPTV Projemizi Sizler İçin Geliştirdik. Tarayıcı Üzerinden Giriş Yapıp İzlemenize Olanak Sağlamakta Olup, Dosya İndirmenize Gerek Kalmadan Bilgisayar Üzerinden İzlenebilmektedir.

Smart iPTV + SSiPTV

Smart iPTV, SSiPTV Uygulamaları Sayesinde Kanallarımızı Smart Tv, Fire Tv, Apple Tv, Android TV Gibi Cihazlardan İzlemenizi Sağlar. Aldığınız Süre Boyunca Sorunsuz Bir Şekilde İşler. Güncellemeleri Otomatik Olarak Yapan Sistemimizle İle %100 Uyumlu Uygulamalardır.

see iptv

Amazon Prime Video, Netflix, Disney + Plus, Apple TV + Filmleri Burada

Belgesel-Kanallari iptv

OTT + MAG + Portal

MAG Serisi Cihazlar Ve STB Emulator Gibi Android Uygulamalara Portal Desteği Sağlayan Firmamız Sadece Bununla Kalmayıp Diğer Portal Destekli Cihazlara Dahi Her Lokasyonda Sizlere Yayın Vermemize Olanak Sağlamaktadır.

Enigma + Linux Cihazlar

Kendi Firmamıza Ait Özel Plugin’ler (Eklenti’ler) İle Cihazınıza iPTV Yazılımı Yüklenilip Uzaktan Kanalları izlemenize Yardımcı Oluyoruz. En iyi Tarafı İse Yazılımımızın Diğer Uygulamalarımız Gibi Sürekli Kanalları Güncel Tutmasıdır. FTP Derdine Son Veriyoruz.

IPTV Server Türkiye’nin En Kaliteli IPTV Server Sağlayıcısı

IPTV server üyeliklerinizin yanı sıra WEB TV hizmetini de ücretsiz olarak almanız mümkün. Ücretsiz test yayınımızı online olarak deneyebilir, memnun kalırsanız da oldukça kolay ve pratik şekilde satın alabilirsiniz. IPTV teknolojinin kişiselleştirilmiş hali olarak oldukça yaygın şekilde kullanılan bir hizmet sağlayıcısıdır. İsteğe bağlı olarak Tv programlarını izlemenniz için internet teknolojisinden faydalanan IPTV birçok avantajı da beraberinde getiriyor.
IPTV yani internet protokol televizyonu; aslında oldukça basit bir çalışma sistemine sahiptir. Evinizin çatı anteninde, uydu çanağında ya da fiber optik kablo ile gelen yayın sinyallerini TV programlarını almak yerine, internet bağlantısı sayesinde video akışı halinde almanız mümkün. Tıpkı internetten indirdiğiniz ya da eş zamanlı olarak online şekilde oynattığınız videolar gibi… IPTV için ihtiyacınız olan internet hızı ise 10 ve 100 Mbps arasındadır. Televizyon programlarınızı bilgisayarınızdan ya da set üstü bir kutu ile TV’de izlemeniz de mümkün. Bu kutu; internet bağlantınız ile mevcut televizyon alıcınız arasında bağdaştırıcı görevi de görüyor. Bu sayede gelen sinyalleri çözerek TV’de istediğiniz programın görüntülenmesini sağlıyor.

IPTV Çeşitleri

IPTV yani internet protkol televizyonu; genel itibari ile üç farklı türde sunulur. İlk türü ve hali hazırda kullandığınız bir sistem olan; isteğe bağlı video yani VOD – video on demant olarak ifade edilir. Netflix gibi hizmetler sayesinde izlemek istediğini programları, dizileri ya da filmleri parasını ödeyip izlemenizi sağlar. Dünyanın birçok alanında TV yayıncılarının bazıları farklı bir tür IPTV çeşidi sunar. Örnek vermek gerekirse İngiltere’de BBC yayınlanmış olan programlarını BBC iPlayer ile web tabanclı video oynatıcılar ile çevrimiçi hale getirip izlenme imkanı sunuyor. Bir diğer tür IPTV ise izlediğiniz canlı TV programlarını internet üzerinden yayınlayan IPTV türüdür. Bundan dolayı da canlı IPTV ya da IP simülasyon yayınları olarak da ifade edilir. Arzu ettiğiniz IPTV çeşidi bilgisayarınızı kullanarak sıradan bir web tarayıcısı ya da daha iyi kalitede set üstü kutu ve normal dijital TV kullanılarak çalışabilmektedir. Üç türde de kamusal internet üzerinden ve aynı çalışma prensiplerine sahip özel bir ağ ile çalışması mümkün olmaktadır

IPTV Nedir?

IPTV kelimesi; İnternet Protokolü üzerinden ( TCP / IPV4 – IPV6 ) görüntülerin ve seslerin aktarılmasını sağlayan teknolojiyi ifade etmektedir. Bu gelişmiş ve ileri teknoloji sistemleri sayesinde protokol üzerinden ulaşan video ve ses verileri çözülüp, TV’nizde oynatılabilir. Günümüzde IPTV yaygın şekilde kullanılan yeni nesil televizyon sistemi olarak karşımıza çıkar. Kaliteli ve sorunsuz bir hizmet almak için mutlaka güvenilir IPTV sağlayıcıları ile çalışmanız gerekir. Bunun yanında IPTV sayesinde dünyanın herhangi bir ülkesinde yayınlanan dizileri, programları ya da showları, herhangi bir indirme ya da USB’ye aktarma olmadan, kumandanızla ve tek tuşla izleyebilirsiniz. IPTV server üyeliklerinizin yanı sıra WEB TV hizmetini de ücretsiz olarak almanız sayesinde birçok avantajdan da eş zamanlı olarak faydalanabilirsiniz. IPTV teknolojinin kişiselleştirilmiş hali olarak oldukça yaygın şekilde kullanılan bir hizmet sağlayıcısıdır. İsteğe bağlı olarak Tv programlarını izlemeniz için internet teknolojisinden faydalanan IPTV birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

Güvenilir IPTV Yayını

Güvenilir servis sağlayıcılarımız sayesinde müşteri memnuniyetimizin neredeyse yüzde yüze yaklaşmakta olması sayesinde, hizmetlerimizin kalitesinden asla ödün vermiyoruz. Ddos yani Denial of service hizmeti engelleme ile; saldırılardan ya da kötü niyetli yazılımlardan koruma hizmeti sağlıyoruz. Saldırılara karşı ciddi önlemler almanın ve yatırımlar yapmanın yanı sıra bir üyemizin dahi olabilecek saldırılardan etkilenmesi söz konusu değildir. Şeffaf prensip ve işleyiş anlayışımız ile zararlı bağlantılara karşı en güvenilir firmalardan biriyiz.

IPTV Çözümlerimiz

Yayınlarınızı izleme aşmasında internetiniz ve sunucu arasında birçok haberleşme kuralları söz konusu olmaktadır. Bu haberleşme sürelerinde herhangi bir problem ya da gecikme söz konusu olduğunda; izlediğiniz yayınlarda drop adı verilen karelenmeler meydana gelir. Bu sorunların kullanıcılarımıza yansımasını engelleyerek, algılayıcılarımızın devreye girmesi ile internet bağlantınızın hangi sunucu ile en iyi şekilde iletişim sağlayacağı saniyeler içerisinde belirlenmektedir. Bu sayede de IPTV hizmetlerimiz birçok firma ile eş zamanlı olarak, sorunsuz ve hızlı şekilde çalışmaktadır.

Desteklenen Cihazlar Nelerdir?

Android, IOS, Samsung, Lg, Smart Tv, Windows, Linux, Mag, Smart IPTV, Uydu Alıcıları, Reciver, Atlanta, Dreambox, Nextstar, Korax, Redline, Hiremco, Vu, Enigma2 ve daha birçok farklı yüzlerce cihaz için IPTV server bulunmaktadır. Ücretsiz test yayınımızı online olarak deneyebilir, memnun kalırsanız da oldukça kolay ve pratik şekilde satın alabilirsiniz.