Smart STB Uygulaması İle iPTV Nasıl İzlenir ?

Smart STB uygulamasını uygulama mağazasından veya Android olan diğer TV modellerine göre Uygulama Mağazasından TV’ye indirdikten sonra SMART STB uygulamasını tv’den açıyoruz.
Açtıktan sonra SMART STB uygulamasını başlatıyoruz.

Çıkan ekrandan çıkan SYSTEM SETTİNGS Ayarlar seçeneğine tıklayıp ekrana çıkan SOFTWARER MAC ADRESS’i https://billing.smart-stb.net/index.php adresine girip Additional Required Information seçeneğinden TV MAC kısmına Tv ekranında yazan SOFTWARER MAC ADRESS‘i yazıyoruz.

Alt kısmına gelip size bizler tarafından verilen PORTAL ADRESİ yazdıktan sonra CONTİNUE seçeneğine tıklayıp devam diyoruz. SMART STB sitesi üzerinden işlemi tamamladıktan sonra TV ye gelip SMART STB uygulamasını yeniden başlatıyoruz.

Çıkan seçeneklerden en altta bulunan RESTART yeniden başlat seçeneğine tıklıyoruz. Login portal dedikten sonra bekliyoruz tekrar çıkan ekrandan CUSTOM PORTAL seçeneğine tıklıyoruz ve işlemin tamamlanmasını bekliyoruz.

İşlem tamamladıktan sonra İPTV kanallarınız yüklenmiş olacaktır. İyi Seyirler Dileriz.

NOT: PORTAL ADRESS alabilmeniz için Tvden SMART STB uygulamasına girip SYSTEMS SETTİNGS ekranında yazan VİRTUAL MAC ADRESS’i bize göndermeniz gerekmektedir.

Smart STB iPTV