SENDE Mİ SIKILDIN BU DURUMDAN ?
YÜKLENİYOR
www.hdiptvcccam.net

SIKILMADIN MI
BU GÖRÜNTÜDEN ?

IPTV server üyeliklerinizin yanı sıra WEB TV hizmetini de ücretsiz olarak almanız mümkün. Ücretsiz test yayınımızı online olarak deneyebilir, memnun kalırsanız da oldukça kolay ve pratik şekilde satın alabilirsiniz.

IPTV teknolojinin kişiselleştirilmiş hali olarak oldukça yaygın şekilde kullanılan bir hizmet sağlayıcısıdır. İsteğe bağlı olarak Tv programlarını izlemenniz için internet teknolojisinden faydalanan IPTV birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

IPTV yani internet protokol televizyonu; aslında oldukça basit bir çalışma sistemine sahiptir. Evinizin çatı anteninde, uydu çanağında ya da fiber optik kablo ile gelen yayın sinyallerini TV programlarını almak yerine, internet bağlantısı sayesinde video akışı halinde almanız mümkün. Tıpkı internetten indirdiğiniz ya da eş zamanlı olarak online şekilde oynattığınız videolar gibi… IPTV için ihtiyacınız olan internet hızı ise 10 ve 100 Mbps arasındadır. Televizyon programlarınızı bilgisayarınızdan ya da set üstü bir kutu ile TV’de izlemeniz de mümkün. Bu kutu; internet bağlantınız ile mevcut televizyon alıcınız arasında bağdaştırıcı görevi de görüyor. Bu sayede gelen sinyalleri çözerek TV’de istediğiniz programın görüntülenmesini sağlıyor.

hdiptvcccam.net